AutoKlima Express

AutoKlima Express

OZONIZACE

Bezplatná služba* Odstranění nepříjemných pachů z interiéru vozidla

Proč zvolit ozonizaci?

Efektivní dezinfekce: Ozonizace rychle a kvalitně čistí vzduch a všechny povrchy v automobilovém salonu, ničí plísně, houby a další mikroorganismy.

Nepříjemné pachy: Ozonizace nejen zakrývá nepříjemné pachy, ale odstraňuje i jejich příčiny, poskytujíc vám svěží a čistý vzduch.

Bezpečnost a ekologičnost: Ozon se vyrábí z kyslíku a jeho rozkladní produkty jsou pro člověka prospěšné. Navíc tato technologie není alergenní a nemá negativní vliv na životní prostředí nebo potraviny.

Výhody procesu
Rychlost a efektivita: Procedura ozonace trvá pouze 15-20 minut a výsledky jsou velmi účinné.

Univerzálnost: Ozon snadno dosáhne obtížně přístupných míst v automobilovém salonu, kde se hromadí nečistoty, plísně a houby, což vám poskytuje absolutní čistotu.

Zdravotní podmínky: Ozonizace odstraňuje nebezpečné mikroorganismy, alergeny, prach a další prvky, které mohou způsobit alergické reakce nebo poškodit vaše zdraví.

Důvěřujte našim odborníkům
Pokud hledáte pohodlnou a zdravou jízdu, neváhejte využít naši službu ozonace automobilu. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouhodobé výsledky, které vám poskytnou svěží vzduch a čistý interiér vozidla. Kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám mohli pomoci dosáhnout těch nejlepších výsledků!

*Bezplatné služby jsou poskytovány klientům využívajícím služby servisu klimatizace.